Краща інноваційна ідея

IMG_20191120_125756_01x640

В рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Одесі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 30 січня 2019 року № 4198-YІІ, 19 листопада 2019 року відбувся захист проектів, поданих на конкурс «Кращий інноваційний проект».
Кафедрою теплофізики та прикладної екології у номінації «Краща інноваційна ідея» було представлено проект «Викиди підприємств галузі хлібопродуктів та їх використання». (Автори: Майлунець Наталя Володимирівна – магістр, Яструб Катерина Василівна – магістр, Зацерклянний Мелентій Мелентійович – доцент).
Девізом проекту стали слова Нільса Бора “Humanity will not perish in an atomic nightmare – it will suffocate in its own waste”.
З презентацією виступили Яструб К.В. і Зацерклянний М.М.
У своєму виступі після презентації проектів член конкурсної комісії, віце-президент Інноваційної палати України, президент Одеського регіонального відділення Інноваційної палати України Кобилянський Станіслав Іванович відзначив, що цей проект є кращим серед інших проектів, оскільки він носить прикладний характер і при його підготовці використані Патенти на винаходи авторів, а деякі розробки уже впроваджені у виробництво.
На знімку магістр Яструб К.В. під час презентації.